Ką dar ir kodėl norėtumėt pasiūlyti notarų biurams, kad jų teikiamos paslaugos būtų dar kokybiškesnės ir lemtų dar didesnį jūsų poreikių patenkinimą?
- Viskas pasakyta anksčiau.
- Neturiu ka pasiulyti
- Mažinti kainas
- Buti supratingiems
- Taupyti zmoniu laika ir mazinti kai kuriuos makescius
- Negaliu atsakyt,kadangi mazai teko susidurt.
- nieko
- Daugiau reklamos, su pavyzdžiais, kurie keltų žmonėms pasitikėjimą.
- Mažinti kainas.
- Viskas kol kas gerai