Notaro teikiamų paslaugų vertinimas

Ką dar ir kodėl norėtumėt pasiūlyti notarų biurams, kad jų teikiamos paslaugos būtų dar kokybiškesnės ir lemtų dar didesnį jūsų poreikių patenkinimą?

  1. Geriau organizuoti darbą
  2. Viska daryti pigiau.
  3. Mazesnes kainos ir greitis
  4. Palaikyti stiprų ryšį su klientais ne tik įmonės viduje, bet ir išorėje, atsižvelgti į klientų lūkesčius, daugiau reklamuotis, plėstis.
  5. Išnaudoti daugiau komunikacijos komplekso kanalų (visiems egzistuojantiems notarų biurams), kurie skatintų, informuotų pasirinkti atitinkamą notarų biurą, tai galėtų būti viešoji reklama (stendai ir kt.) arba spausdinta reklama t.y. informaciniai lankstinukai. Taip pat svarbu paminėti notarų biurų skaičiaus didinimą, nes Prienuose tikrai dauguma gyventojų pritartų, kad pasirinkimas yra mažas. Kitas svarbus aspektas yra lokacinė vieta. Asmeniškai nesu mačiusi Prienų mieste notaro biuro (nors jie kaip yra žinoma egzistuoja), dėl šios priežasties pasiūlymas yra steigti biurus gerai matomoje vietoje.
  6. Nesvarbu kad notsrų biuras, mano manymu darbinė aplinka turėtų nenusileisti lyg grožio salone. Patalpos, priėmimas, darbo vieta... viską reikia tobulinti. Žinoma kelti darbuotojų kompetencijas per įvairius seminarus ir t.t...
  7. Kad paprastesnės sutartys būtų pasirašomos elektroniniu būdu.
  8. Darbas online režimu
  9. padėtų suprasti kas netenkina vartotojų
  10. nemokamos pensijinio amžiaus gyventojams ir socialiai labiau pažeidžiamoms grupėms