Ką dar ir kodėl norėtumėt pasiūlyti notarų biurams, kad jų teikiamos paslaugos būtų dar kokybiškesnės ir lemtų dar didesnį jūsų poreikių patenkinimą?
reiktų daugiau notarų mieste, nes kartais reikia paslaugos greitai o eiles labai dideles
.
būti nešališkam, kartais akivaizdžiai jaučiasi , kad palaikoma viena arba kita pusė
nzn
nežinau
žmogiškumo
Neturiu ka pasiūlyti
Įsteigti daugiau biurų, kad vienu metu būtų aptarnaujama daugiau žmonių
Mažesnės kainos, kad paslaugos būtų prieinamos visiems žmonėms.
Daugiau reklamuotis, nes ieškant tinkamo paslaugų teikėjo reikia labai ilgai ieškoti ir klausinėti žmonių, mažai atsiliepimų internete. Taip pat įsteigti daugiau biurų Prienų mieste, kadangi daugeliui gyventojų reikia šių paslaugų, tačiau jos ne visada suteikiamos reikiamu laiku, dėl užimtumo.