Neįgalių žmonių nuomonė apie kosmetinių paslaugų teikimą ir poreikius

Sveiki. Esu Kauno kolegijos kosmetologijos studijų programos III kurso studentė Evelina Rimaitė. Šiuo metu atlieku profesinio bakalauro baigiamąjį darbą tema "Neįgalių žmonių nuomonė apie kosmetinių paslaugų teikimą ir poreikius". Prašau pasidalinti savo nuomone ir atsakyti į žemiau pateiktus klausimus. Anonimiškumas ir konfidencialumas garantuotas. Tyrimo analizėje bus naudojami tik apibendrinti duomenys. Jūsų kiekvieno nuomonė man labai svarbi, ačiū už atsakymus.

Rezultatai yra viešai prieinami

1. Jūsų lytis?

2. Jūsų amžius?

3. Jūsų išsilavinimas?

4. Kuriai neįgalumo grupei priklausote?

5. Ar jaučiate poreikį kosmetinėms procedūroms? Jeigu jūsų atsakymas taip, pereikite prie 7 klausimo.

6. Kodėl nejaučiate poreikio grožio procedūroms?

8. Kokias kosmetines procedūras dažniausiai renkatės?

9. Ar susiduriate su sunkumais lankantis pas kosmetologą? Jeigu jūsų atsakymas ne pereikite prie 17 klausimo.

10. Kokie sunkumai iškyla darantis manikiūrą?

11. Kokie sunkumai iškyla darantis pedikiūrą?

12. Kokie sunkumai iškyla atliekant antakių korekciją?

13. Kokie sunkumai iškyla atėjus depiliacijos procedūrai?

14. Kokie sunkumai iškyla atliekant makiažo procedūrą?

15. Kokie sunkumai iškyla darantis kūno procedūras?

16. Kokie sunkumai iškyla darantis veido procedūras?

17. Ar jus kas nors lydi į grožio procedūras?

18. Kokia jūsų nuomonė, ar Lietuvoje yra pakankamai integruota grožio salonų veikla neįgaliesiems? Jeigu jūsų atsakymas taip, pereikite prie 20 klausimo.

19. Kodėl jūsų nuomone grožio salonų veikla nėra pakankamai integruota?

20. Jūsų nuomonė, kaip būtų galima pagerinti kosmetinių paslaugų teikimą neįgaliems žmonėms?

21. Kaip susitariate su kosmetologu dėl vizito?

22. Ar jums tenka nusivilti kosmetologo bendravimu su jumis? Jei jūsų atsakymas ne užbaikite testą.

23. Dėl kokių priežasčių jums nepatiko kosmetologo bendravimas?

24. Ar kosmetologo bendravimas darė įtaką kosmetinių procedūrų poreikiui?