Neįgalių žmonių nuomonė apie kosmetinių paslaugų teikimą ir poreikius
Sveiki. Esu Kauno kolegijos kosmetologijos studijų programos III kurso studentė Evelina Rimaitė. Šiuo metu atlieku profesinio bakalauro baigiamąjį darbą tema "Neįgalių žmonių nuomonė apie kosmetinių paslaugų teikimą ir poreikius". Prašau pasidalinti savo nuomone ir atsakyti į žemiau pateiktus klausimus. Anonimiškumas ir konfidencialumas garantuotas. Tyrimo analizėje bus naudojami tik apibendrinti duomenys. Jūsų kiekvieno nuomonė man labai svarbi, ačiū už atsakymus.