Neįgalių žmonių nuomonė apie kosmetinių paslaugų teikimą ir poreikius

Sveiki. Esu Kauno kolegijos kosmetologijos studijų programos III kurso studentė Evelina Rimaitė. Šiuo metu atlieku profesinio bakalauro baigiamąjį darbą tema "Neįgalių žmonių nuomonė apie kosmetinių paslaugų teikimą ir poreikius". Prašau pasidalinti savo nuomone ir atsakyti į žemiau pateiktus klausimus. Anonimiškumas ir konfidencialumas garantuotas. Tyrimo analizėje bus naudojami tik apibendrinti duomenys. Jūsų kiekvieno nuomonė man labai svarbi, ačiū už atsakymus.

1. Jūsų lytis?

2. Jūsų amžius?

3. Jūsų išsilavinimas?

4. Kuriai neįgalumo grupei priklausote?

5. Ar jaučiate poreikį kosmetinėms procedūroms? Jeigu jūsų atsakymas taip, pereikite prie 7 klausimo.

6. Kodėl nejaučiate poreikio grožio procedūroms?

Kita

  1. Gerai
  2. man gėda kad esu neigalus
  3. nemaloniai jaučiuosi del turimos negalios
  4. būtų paklausa jei kainos būtų mažesnės ir galėčiau sau leisti

8. Kokias kosmetines procedūras dažniausiai renkatės?

9. Ar susiduriate su sunkumais lankantis pas kosmetologą? Jeigu jūsų atsakymas ne pereikite prie 17 klausimo.

10. Kokie sunkumai iškyla darantis manikiūrą?

Kita

  1. Jokiu
  2. as vyras
  3. Visuomet turiu vestis vertėją, kad padėtų susikalbėti su manikiūrininke, sunku suderinti laikus.
  4. su manikiuriste bendrauju rasant telefonu tas uzima daug daugiau laiko

11. Kokie sunkumai iškyla darantis pedikiūrą?

Kita

  1. Jokiu
  2. vyras

12. Kokie sunkumai iškyla atliekant antakių korekciją?

Kita

  1. Jokiu
  2. as vyras

13. Kokie sunkumai iškyla atėjus depiliacijos procedūrai?

Kita

  1. Jo
  2. Jokiu
  3. as vyras

14. Kokie sunkumai iškyla atliekant makiažo procedūrą?

Kita

  1. Jokiu
  2. as vyras

15. Kokie sunkumai iškyla darantis kūno procedūras?

Kita

  1. darausi masazus sunku pasakyt kuria vieta skauda einu be vertejos tai parodau pirstu ka skauda
  2. Jokiu
  3. Negaliu paklausti procedūros kainos

16. Kokie sunkumai iškyla darantis veido procedūras?

Kita

  1. Jokiu
  2. negaliu padekoti uz atlikta paslauga
  3. Negaliu kosmetologei pasakyti jei man graužia veido odą.

17. Ar jus kas nors lydi į grožio procedūras?

18. Kokia jūsų nuomonė, ar Lietuvoje yra pakankamai integruota grožio salonų veikla neįgaliesiems? Jeigu jūsų atsakymas taip, pereikite prie 20 klausimo.

19. Kodėl jūsų nuomone grožio salonų veikla nėra pakankamai integruota?

Kita

  1. poreikis butu didesnis jei butu gerai pritaikyti salonai
  2. brangu samdyt vertejus arba sukurti filmukus gestu kalba
  3. Nežinau
  4. kurtieji maza bendruomene todel niekas nesistengia pritaikyti jiems paslaugu

20. Jūsų nuomonė, kaip būtų galima pagerinti kosmetinių paslaugų teikimą neįgaliems žmonėms?

Kita

  1. jei salone butu vertejai nereiketu vestis savo vertejo daugiau sutaupyciau laiko
  2. Galėtų būti diena kai i grožio saloną ateina tik neįgalieji

21. Kaip susitariate su kosmetologu dėl vizito?

22. Ar jums tenka nusivilti kosmetologo bendravimu su jumis? Jei jūsų atsakymas ne užbaikite testą.

23. Dėl kokių priežasčių jums nepatiko kosmetologo bendravimas?

Kita

  1. vercia jaustis kitokia nei visi

24. Ar kosmetologo bendravimas darė įtaką kosmetinių procedūrų poreikiui?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą