NEРILNAMEČIŲ ASMENŲ ĮVAIKINIMAS LIETUVOJE

Kaip manote, dėl kokių priežasčių asmenys nusprendžia įsivaikinti?

  1. Dėl negalėjimo susilaukti savo vaikų.
  2. Negali turėti savo vaikų.
  3. Nes negali susilaukti biologiniu vaiku.
  4. Kiekvienam skirtingai
  5. Negali turėti biologinių vaikų
  6. Suteikti vaikui pilnavertę vaikystę