NEРILNAMEČIŲ ASMENŲ ĮVAIKINIMAS LIETUVOJE

Kaip manote, dėl kokių priežasčių asmenys nusprendžia įsivaikinti?

  1. Nori vaiku
  2. Nori tureti vaiku
  3. Nori tureti vaiku
  4. Nori tureti vaiku
  5. Jeigu negali susilaukti savo vaiku
  6. Žmonės tampa samoningesni ir supratingesni
  7. Negali tureti savo vaiku
  8. Negali susilaukti savo vaikų.
  9. Nes turi visas socialines galimybės išlaikyti vaiką, taip pat gali neturėti galimybės susilaukti naujagimio.
  10. negali susilaukt savo vaikų