Kaip manote, dėl kokių priežasčių asmenys nusprendžia įsivaikinti?
- Dėl negalėjimo susilaukti savo vaikų.
- Negali turėti savo vaikų.
- Nes negali susilaukti biologiniu vaiku.
- Kiekvienam skirtingai
- Negali turėti biologinių vaikų
- Suteikti vaikui pilnavertę vaikystę