NEРILNAMEČIŲ ASMENŲ ĮVAIKINIMAS LIETUVOJE

Kaip manote, dėl kokių priežasčių asmenys nusprendžia įsivaikinti?

  1. Nori tureti daugiau vaiku
  2. Nori, kad mažiau vaiku augtu vaiku namuose
  3. negali turėti vaiku
  4. Negali tureti vaiku
  5. negali susilaukti savo, moteris nepasiruošusi išnešioti vaisių, nori gero vaikams, kurie auga be tėvų.
  6. Del ivairiu
  7. dėl pastojimo bėdų
  8. Priklauso nuo žmonių.
  9. Dėl negalėjimo turėti savo vaikų ar norėjimas išgelbėti kažkieno likimą ir padovanoti vaikui viską ką gali, nes kaip žinoma vaikai augantys globos namuose, negauna tinkamo auklėjimo ir priežiūros nei meilės
  10. Priežastys gali buti įvairios,bet manau kad žmonės darosi samoningesni.