Kaip manote, dėl kokių priežasčių asmenys nusprendžia įsivaikinti?
Nori tureti daugiau vaiku
Nori, kad mažiau vaiku augtu vaiku namuose
negali turėti vaiku
Negali tureti vaiku
negali susilaukti savo, moteris nepasiruošusi išnešioti vaisių, nori gero vaikams, kurie auga be tėvų.
Del ivairiu
dėl pastojimo bėdų
Priklauso nuo žmonių.
Dėl negalėjimo turėti savo vaikų ar norėjimas išgelbėti kažkieno likimą ir padovanoti vaikui viską ką gali, nes kaip žinoma vaikai augantys globos namuose, negauna tinkamo auklėjimo ir priežiūros nei meilės
Priežastys gali buti įvairios,bet manau kad žmonės darosi samoningesni.