Manau ,kad metukai- tai laikas,kada tinkamiausia nutraukti maitinima, tai pavyksta labai paprastai. Ne karto nedaviau abiems vaikams misinio, po nutraukimo gereme vandeni ir po truputi ozkos ir karves piena. Dukroms siek tiek pasireiksdavo alergija karves pienui iki 1,5 metu. Del papildomu skysciu maitinant MP( du klausimai i prieki)- nedaviau nieko isimtinai apie puse metu,po to,kai prasidejo tyreles, duodavau gerti vandens prie ju,bet pienu maitinimas isliko apie 7 kartus per para.
Nenustojau
dar maitinu
Dukra mieliau ėmė gerti mišinuką. Sūnus kitokio pieno negėrė, todėl jį maitinau tol, kol jis to reikalavo.