Kodėl nustojote maitinti kūdikį savo pienu?
- jau vyrukas tapo ir pati nutraukiau zindyti. nors pieno labai daug turejau
- Kol kas nenustojau
- tiesiog jau buvo gana :)
- nenustojau
- Dar nebaigiau
- labai nedaug priaugo svorio, atpilinėdavo
- nenustojau
- Dad maitinu
- vis dar maitinu pati
- Natūraliai ėmė mažėti