Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Naudojimasis reklamos agentūrų paslaugomis.
Jeigu nesinaudojote, tai dėl kokių priežasčių?
Nesinaudojau
prieš daugiau nei 11m.
nes nebuvo poreikio
prieš daugiau nei 11m.
Neprireike, nes mano darbo pobudziui tai netinka
prieš daugiau nei 11m.
Neprireikė
prieš daugiau nei 11m.
nes dar neprireike jokiu paslaugu
prieš daugiau nei 11m.
Neprireikia jokių reklamos paslaugų
prieš daugiau nei 11m.
Nezinau jos
prieš daugiau nei 11m.
Nereikia
prieš daugiau nei 11m.
«
1
2
3