Naudojimasis reklamos agentūrų paslaugomis.

Jeigu nesinaudojote, tai dėl kokių priežasčių?

  1. -
  2. niekada nereikejo
  3. Neprireikė
  4. Tuo metu greita spauda atrode patrauklesnis variantas, nes parekomendavo draugai
  5. -
  6. Tuo metu nezinojau apie Inspe
  7. Neprireike
  8. Nereikejo
  9. neprireike
  10. Nenaudojau