Namų apipavidalinimas Kalėdų laikotarpiu.

Kodėl labiau mėgstate senus/naujus papuošimus?

  1. Jei turiu labai patinkančius ir gražius senus papuošalus, kam pirkti naujus.
  2. Nes tiek senus tiek naujus galima pritaikyti interjere
  3. Kai kurie papuošimai yra mūsų šeimos tradicija
  4. Nežinau
  5. Turiu daug gražių papuošimų, daug brangių padovanotų ar tų, kurie padaryti savo rankomis, kurie labai patinka ir nenusibosta. Be to papuošimų turiu tikrai daug, todėl pirkti naujų tikria nėra prasmės.
  6. -
  7. Seni papuošimai leidžia pasinerti į prisimininus
  8. Mėgstu naujus- visad perku kažką naujo
  9. Nes kiekvienais metais pirkti naujus papuošimus yra brangu