Namų apipavidalinimas Kalėdų laikotarpiu.

Kodėl labiau mėgstate senus/naujus papuošimus?

  1. Tradicijas
  2. Seni primena vaikyste,nauji atspindi dabartį.
  3. Retai perku naujus papuosimus (kas kelis metus), nes seni nespeja per viena menesi susidevet. Kasmet perkant vis naujus greit prireiks atskiros komodos vien jiem :) be to jie ne siemkes kainuoja, o labiau Kaledu laukt nepradedi. Geriau ieskau skirtingu budu panaudoti senus.
  4. Mažiau pinigų išleidžiama
  5. Nėra skirtumo
  6. Patinka tiek seni tiek nauji
  7. Nes kai kurie perduoti iš kartos į kartą
  8. nes tai prisiminimai
  9. -
  10. Seni- pigiau, paprasčiau, arba paskutinės minutės papuošimai. Nauji- kažkas naujo, galbūt ypatingo