MVK2020_1
Studentų rudens semestro grįžtamasis ryšys
1. Studijų programą, kurioje studijuoju, pasirinkau remiantis šiais kriterijais:
2. Ar pasirinkta studijų programa atitinka Jūsų lūkesčius
3. Iš studijuotų dalykų vertingiausia buvo:
4. Manau, kad studijos yra: a) Modernios ir šiuolaikiškos.
5. Manau, kad studijos yra: b) Informatyvios ir aktualios
6. Manau, kad studijos yra: c) Stiprios praktine prasme
7. Manau, kad studijos yra: d) Stiprios teorine prasme
8. Dalykai (moduliai) studijų programoje I semestre, kurie, mano manymu, buvo vertingiausi:
Parašykite savo nuomonę.
- programavimas
9. Dalykai (moduliai) studijų programoje I semestre, kurių turinį mano manymu reikėtų koreguoti:
10. Nurodykite dalykus, kurių apimtį (kreditais) programoje Jūsų manymų reikėtų didinti ir kodėl.
- Užsienio kalbos
- Anglų kalbos.
- Elektroninę leidyba, nes sužinotume daugiau. Vizualinė estetika ir etika, nes įdomios paskaitos ir sužinome labai daug apie tai kaip menas formuojasi ir koks jis yra.
- Grafinis dizainas
- apimtis kreditais pakankama
- Manau visų dalykų apimtis gera.
11. Nurodykite dalykus, kurių apimtį (kreditais) programoje Jūsų manymu reikėtų mažinti ir kodėl.
- IT
- Nežinau
- Matematika
- Užsienio kalba, nes ji ir taip jau išmokstama mokykloje.
- Manau visų dalykų apimtis gera.
12. Kokių specialių žinių trūkumą jaučiate studijuodami?
- Nejaučiu
- nejaučiu trūkumo
- Viskas labai gera.
13. Ar studijuotų dalykų metodinė medžiaga patalpinta Moodle aplinkoje?
Parašykite savo nuomonę.
- Galėtų visų dalykų medžiagą kelti į moodle.
14. Ar dėstytojai pateikia pakankamai metodinių priemonių savarankiškam darbui (rekomenduojama, pateikiama medžiaga ir/ar papildomi informacijos šaltiniai studijoms)?
15. Ar taikomas studijų rezultatų vertinimas yra aiškus ir suprantamas?
16. Ar fakulteto, katedros darbuotojai visada suteikia reikalingą pagalbą?
17. Ar studijų dalykų paskaitų, pratybų ir konsultacijų tvarkaraščiai sudaryti racionaliai?
- kartais
- taip
- Ne, nes tvarkarašti netinka Ištęstiniams sunku suderinti darbą su mokslais, būtų geriau, kad dauguma paskaitų vyktų vakare.
- Ne visada, savaitgali (sestadieni) noretusi laisvos dienos
- Tvarkaraščiai ištikro yra tragiški, didelis pyktis dėl to jog mokausi nuolatinėse studijose, o paskaitos būna savaitgaliais ir tai trukdo planuoti savo darbus, bei savarankiškus darbus. Labai blogai jog tvarkaraščiai yra koreguojami bet kada ir negali susidelioti savo laiko nes staiga atsiranda paskaita. JOKIŲ PASKAITŲ SAVAITGALIŲ METU.AČIŪ.
- Nuolatinių studijų tvarkaraštis mano manymu nėra geras. Dauguma paskaitų vyksta po pietų ar vakarais. Galėtų būti nuo ryto, o ne vakare. Ir savaitgaliais neturėtų būti paskaitų.