MUZIKOS SVARBA IKIMOKYKLINIAME AMŽIUJE

Sveiki, kviečiu pasidalinti mintimis ir skirti keletą minučių apklausai, apie "Muzikos svarbą ikimokykliniame amžiuje". Ačiū labai :)

Kokios jūsų pareigos?

Ar įstaigoje kurioje dirbate vyksta muzikos užsiėmimai ikimokyklinio ugdymo vaikams?

Ar įstaigoje kurioje dirbate, muzikos užsiėmimus planuojate jūs ar muzikos mokytojas?

Kaip manote, kokio amžiaus vaikai labiausiai domisi muzikos pamokėlėmis, užsiėmimais, dainomis ir šokiais?

Ar muzikos pamokos ikimokyklinio amžiaus vaikams yra naudingos? Kodėl?

  1. taip, nes lavėja vaikų kūrybiškumas
  2. Taip, lavina kompetencijas
  3. Taip naudingos, nes per muzika vaiko smulkioji motorika lavinasi vaiko atmintis gerėja, užsiėmimai naudingi
  4. Taip, nes vaikai taip plečia žodyną,ugdo meninius įgudžius.
  5. Labai naudingos, skatina jų meniškumą ir lavina atminį
  6. ne, mažėja konsentracija
  7. Labai naudingos, nes lavina kalbinius ir socialinius gebėjimus.
  8. Taip naudingos, jos padeda vaikui tobulėti visapusiškai
  9. Lavina įvairius gebejimus
  10. Taip, lavėja klausa, atmintis, kūrybiškumas
…Daugiau…

Kaip manote, kiek kartų per savaitę turėtų būti organizuojami muzikos užsiėmimai ikimokyklinio ugdymo įstaigoje?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą