Muzikinių kompiuterinių programų naudojimas

Šia anketa siekiama atskleisti, muzikos kūrimo bei redagavimo programų naudojimą bei jų naudą ugdant mokinių muzikinius gabumus ir gebėjimus.

Pic
Kas jūsų nuomone yra muzikiniai gabumai ir ar kompiuterinės muzikinės programos padeda juos ugdyti?
Tai muzikinė klausa, muzikos pojūtis... manau, kad padeda.
Taip, tikrai padeda
is dalies padeda
Manau, kad paeda tinkamai ugdyti, kadangi mokiniai lavėja, mokydamiesi kurti muziką su kompiuterinėmis programomis.
Manau paea, nes siais laikais moketi nauotis ivairiomis kompiuterinemis programomis labai nauinga, netgi privalu
Muzikiniai gabumai - ką mokinys sugeba daryti tai yra muzikinė klausa, muzikos pojūtis ir pan. Muzikinės programos mokiniams padeda atskleisti vaizduotę, bei leidžia jiems improvizuoti išreikšti mintis, tad manau iš dalies padeda jiems atsiskleisti.
Manau, padeda.
Muzikiniai gabumai, tai klausa, intonavimas, improvizavimas, muzikos interpretavimas, natų vertės žinojimas ir t.t.. Taip, padeda ugdyti juos. Tų programų dėka, galima ugdyti tuos muzikinius gabumus. Žinoma, vienose programose daugiau, kitose mažiau. :)
Žodis "gabumai" lyg ir prigimtinis, įgimtas dalykas. Yra žmonių, kurie gabesni, imlesni muzikai nuo vaikystės. Jeigu kalbėtume apie muzikinius GEBĖJIMUS, tuomet juos galėčiau sieti su išugdytais, išlavintais muzikiniais įgūdžiais: klausa, vokalas, grojimas. Programos tikrai gali padėti ugdyti muzikinius gebėjimus, tačiau bendrojo ugdymo mokykloje toks dalykas, nemanau, kad gali pasiteisinti. Bet tai, vėlgi, priklauso nuo paties muzikos mokytojo ugdymo filosofijos. Jeigu jam svarbu ugdyti "techninius" dalykus, tuomet jis skirs tam laiko. Ar svarbu tiksliai intonuoti, tiksliai "pastatyti" balsą, išmanyti muzikos teoriją mokiniams, kurie galbūt gyvenimo nesies su muzika? Mano muzikinio ugdymo tikslai būtų kitokie - per muziką puoselėti mokinių emocinį intelektą, dvasinę kultūrą, meilę muzikai ir pasauliui.
Klausa, ritmo pojūtis, melodijos pojūtis. Apie programas daug nežinau, todėl negaliu atsakyti ar tai lavina muzikinius gabumus, bet tos, kuriomis naudojausi lavina ritmo pojūtį bei klausą.
Muzikiniai gabumai tai toks fiziologinis igimtas dalykas kuri imanoma lavinti tik realiai muzikuojant-grojant, dainuojant, ritmuojant ir pan.
Muzikiniai gabumai yra igimtas polinkis į muziką ir manau taip, kompiuterinės programos padeda juos ugdyti.
Muzikiniai gabumai yra paveldėti iš tėvų, artimųjų, tačiau gali būti ir toliau vystomi. Kompiuterinės muzikinės programos kaip tik gali padėti juos toliau vystyti.
Gabus žmogus yra tas, kuris sugebejau padaryti kazką geriau nei kitas. Šiuo atveju kompiuterinės programos padeda ugdyti gaubumus.
Na, kompiuterinės programos yra tik priemonė tuos gabumus ugdyti kitokia linkme. Bet vistiek, manau, kad gebėjimai geriauriai lsvinami praktine veikla, bendradarbiaujant su gyvu žmogumi, o ne su ekranu. Beto, tuo daugiau gyvo, one sintetinio garso
Muzikiniai gabumai - įvairus vaiko muzikinis potencialas. Taip, padeda ugdyti, lavina muzikos rašto suvokimą, ugdo kompozicinius-kūrybinius gėbėjimus.