Muzikinių kompiuterinių programų naudojimas

Šia anketa siekiama atskleisti, muzikos kūrimo bei redagavimo programų naudojimą bei jų naudą ugdant mokinių muzikinius gabumus ir gebėjimus.

Kaip manote, ar mokiniams bendrojo lavinimo mokyklose būtų naudinga mokytis dirbti su muzikos kūrimo bei redagavimo programomis?
Taip. Na tikrai naudingiau nei dainuoti pop dainas.
Tik besimokantiems muzikos mokykloje
taip
manau, kad taip
Jeigu programa nesunki - taip
Manau, kad būtu naudinga naudotis šiomis programomis mokiniams, nes jos padeda atsiskleisti, išreikšti save, improvizuoti, be to manau būtu įdomu išbandyti muzikines programas..
Taip,būtų naudinga.
Labiau su kūrimo, nei su redagavimo.
Taip, būtų naudinga.
Būtų ne tik naudinga, bet ir tuo pačiu mokiniai būtų įtraukiami į muzikinį ugdymą su susidomėjimu. Gyvename technologijų klestėjimo amžiuje, viskas tuo pasakyta.
Nemanau, nes tam per mažai laiko. Jeigu būtų bent trys savaitinės pamokos - tada galbūt. Taip pat, norint naudoti šias programas pamokoje - reikia, kad muzikos kabinetai būtų pilnai įrengti, kad kiekvienam mokiniui būtų po kompiuterį. Kol kas tokių sąlygų mokyklose nėra...Šios programos skirtos tiems, kas rimtai užsiima muzika. Tokioms programoms reikia skirti laiko, tad "pasižaidimas" su mokiniais nemanau, kad duos naudos. Jeigu norima naudoti tokias programas kūrybai, kūrybiškumo ugdymui, tai mokiniai turi neblogai išmanyti muzikos teoriją. Ar tai bendrojo ugdymo mokyklų muzikos pamokų tikslas? Vargu.
Manau, kad ne visiems mokiniams tai būtų reikalinga.
Nu butu lengva, jei juos mokytu :D
Taip
Manau, kad naudinga. Tokiu būdu muzikos pamoka bus įdomesnė, sužadins mokinių norą domėtis muzika.
Taip.
Taip
Naudinga