Kokia Jūsų patirtis dėl produktų pakuočių patogumo?
- Saugiai supakuota, relpa į tašę ir yra patogu naudoti
- pakuotės gražios, tačiau norėtųsi mažiau plastiko
- Dėl pakuočių jokių nusiskundimų neturiu, nes orientuojuosi į patį produktą, o ne į jo pakuotę
- Nesinaudojau
- Produkto pakuotės nedidelės, patogios. Asmeniškai man norėtųsi didesnės talpos
- Galėtu buti patogesnės