Multi-Mam prekės ženklas

Sveiki,

Esame studentės ir atliekame tyrimą, apie "Multi-Mam" prkės ženklą, kaip plėsti šios prekės ženklo žinomumą.

Norėtume apklausti mamytes tik poros klausimų.

 

Kiek laiko esate mamytė?

  1. 5mėnesiai
  2. 4m
  3. 5.5 menesio
  4. 2 metus
  5. 2.5
  6. 5 mėnesius
  7. 5menesiai
  8. 5 menesiai
  9. 22 metai
  10. 7 metus
…Daugiau…

Kokia Jūsų patirtis su Multi-Mam?

Jeigu paspaudėte nieko įspūdingo, kodėl?

  1. Nebuvo jokio poveijio naudojant gaminius

Jeigu esate naudojusi Multi-Mam produktus, iš kur apie juos sužinojote?

  1. Draugės rekomendacija
  2. Vaistinės
  3. vaiku menesiu grupese is kitu mamyciu
  4. Iš interneto
  5. TD forumas, fb mamu grupes
  6. Interneto
  7. Draugiu
  8. Iš mamų forumų, interneto.
  9. Iš interneto, kitų mamų
  10. Reklamų, draugių
…Daugiau…

Kiek Jūsų draugių naudojasi Multi-Mam produkcija?

  1. Daugelis
  2. 3
  3. 2
  4. Nesu tikra
  5. Didžioji dauguma
  6. 3
  7. ~5
  8. Dauguma, kurios gimdė
  9. Yra keletas
  10. Keletas
…Daugiau…

Koks produktas Jūsų nuomone vertas daugiausiai dėmesio?

Kokia Jūsų nuomonė apie Multi-Mam produktų kainas?

  1. Geros
  2. Brangu
  3. normalios kainos
  4. Galėtų būti mažesnes, visada norisi pigiau
  5. Vidutines
  6. Atitinka kokybę
  7. Gana aukstos, bet vertos kokybes
  8. Kainos palyginus tikrai geros
  9. Normali
  10. Adekvačios
…Daugiau…

Kokia Jūsų patirtis dėl produktų pakuočių patogumo?

  1. Viskas puiki
  2. Teigiama
  3. patogu, kad afterbirth purskikli galima naudoti ir apvertus
  4. Pakuotės patogios
  5. Viskas gerai
  6. Puiki
  7. Gera
  8. Pakuotės patogios
  9. Viskas gerai
  10. Patogios
…Daugiau…

Jeigu būtų platesnis prekių pasirinkimas, ar domintų Jus išbandyti?

  1. Taip
  2. taip
  3. Manau, kad ne
  4. Ziurint kokios prekes atsirastu
  5. Taip
  6. Tikriausiai
  7. Galbūt
  8. Jau nebereikės
  9. Jei būtų poreikis
  10. Domintų, jei ta prekė man būtų aktuali
…Daugiau…

Kaip patobulintumėte šiuos produktus?

  1. Mažesnės pakuotės
  2. neturiu pasiulymu
  3. Nezinau
  4. Daryčiau juos efektyvesnius, jog jaustųsi jų poveikis :)
  5. Net nežinau
  6. Viskas tenkina
  7. Nekeisčiau nieko
  8. Vietoj plastikinių pakuočių, naudočiau kartoną/popierių
  9. Norėčiau, kad būtų didesnio kiekio produktai
  10. Padaryčiau didesnės talpos pakuotes
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą