Multi-Mam prekės ženklas

Kokia Jūsų patirtis dėl produktų pakuočių patogumo?

  1. Saugiai supakuota, relpa į tašę ir yra patogu naudoti
  2. pakuotės gražios, tačiau norėtųsi mažiau plastiko
  3. Dėl pakuočių jokių nusiskundimų neturiu, nes orientuojuosi į patį produktą, o ne į jo pakuotę
  4. Nesinaudojau
  5. Produkto pakuotės nedidelės, patogios. Asmeniškai man norėtųsi didesnės talpos
  6. Galėtu buti patogesnės