12. Kaip vertinate savo pagalbos kompetenciją dirbant su mikčiojančiais mokiniais?
- Gerai
- Vidutiniškai.
- Gerai
- Patenkinamai
- Manau, kad dar trūksta žinių
- Patenkinamai
- Vidutiniškai
- Nepakankama.
- Turėjau pamokose vieną mergaitę, kuri visų dalykų pamokose atsakinėjo tik raštu. Ji gerai padainuodavo visas dainas neužstrikdama. Kadangi turėjo gerą muzikinę klausą ir atmintį, tai lankė ansamblį, kuriame dainavo puikiai.
- Padėčiau visais man žinomais būdais