Mokytojų patirtis dirbant su mokyklinio amžiaus mikčiojančiais vaikais

10. Ar kviečiate (kviestumėte) mikčiojantį vaika atsakinėti prieš klasę?

  1. Tuomet, kai jis pats to nori
  2. Jei pageidauja pats vaikas (o taip mano atveju yra
  3. Gal labiau skirčiau savarankišką darbą arba darbą raštu
  4. Nes manau streso būtų ir tam vaikui ir man. Be to kiti vaikai gali juoktis
  5. Nė vieno nekviečiu prieš klasę. Paaugliui tai sudėtinga.
  6. Taip, jei to pageidautų pats vaikas, o aš iš anksto žinočiau, kad visi kiti klasės mokiniai labai geranoriški ir kantriai išklausys. Kitokiu atveju nekviesčiau.
  7. Jeigu vaikas gerai jaučiasi,vaikai pažįsta ir nesišaipo,kodėl gi ne.
  8. priklauso nuo vaiko emocinės būklės
  9. Todėl, kad vaikas nesijaustų nepatogiai ir nebūtų patyčių
  10. Klasės draugai žino jo problemą, todėl jokių patyčių, pašaipų klasėje nebėra. O mikčiojančiam vaikui yra puiki proga pasirodyti kaip ir visiems. Tik aišku reikia tokio mokinio neskubinti,išlaukti, padėti. .