Kaip į ugdymo procesą, kuriame yra mokiniai su rašymo sunkumais reaguoja mokyklos administracija? Kokios pagalbos sulaukiate? Jeigu pagalbos nesulaukiate, tai kokios galimos priežastys?
- padeda
- ne
- Administracija savo reagavimą nelabai parodo.
- -
- Administracija palaiko
- Administracija nori kad aš padėčiau vaikams, bet pagalbos nėra
- Mokyklos administracija domisi tokiais mokiniais, stengiasi kiekvienos dienos pabaigoje pasiklausti kaip sekėsi mano klasės mokiniams ir kokias užduotis atlikdavo.
- Iš mano kolegės pasakojimo, tai mokyklos administracija kiekvienais metais būtent rašymo sutrikimo turintiems mokiniams skiria tam tikrą pinigų sumą, kad tokius mokinius ugdanti mokytoja galėtų įsigyti reikiamų priemonių mokinių mokymui.
- negaliu suteikti info.
- Mokyklos administracija domisi mokiniais kurie turi rašymo sunkumu, klausinėja ar yra pažangos ir t.t.