Mokyklos poilsio zonos

Ką reikėtų pakeisti "poilsio zonose", kad jos būtų jaukesnės?

  1. trūksta jaukumo, šviesos, gėriau išdėstytų suolų su kėdėmis
  2. Galetu buti koks minkstas kampas su staliukais, net nezinau, bet tikrai nera jokio jaukumo prie tokiu paciu kedziu ir stalu, kaip kiekvienoje klaseje..
  3. mano nuomone truksta apsvietimo daugiau
  4. Graziai isdazyti, padeti suoliukus arba kokius foteliukus padaryti taip, kad tikrai matytusi jog cia poilsio zona.
  5. nei pridesi nei atimsi kazko tai neisgalvosi viskas yra gerai
  6. Truksta tinkamo apsvietimo
  7. Truksta sedmaisiu mokyklos bibliotekoje