Mokyklos poilsio zonos

Ką reikėtų pakeisti "poilsio zonose", kad jos būtų jaukesnės?

  1. Gero apsvietimo, sienas perdazyti bei ramios muzikos tyliai per ilgaja pertrauka
  2. Kaip 35E grupės moksleivis, manau kad mūsų mokykloje nėra gražių panelių. Nu gal kokios 5 yra ir viskas. Agnės 2x, viešbučio mokytoje kita mokytoje kur kosmetikos pamokos veda ir Diana ir kaip viskas
  3. nieko nekeiskit man tinka
  4. Teisingai pasakyti per mažai žmonių šypsosi 35E grupei
  5. Reikia daugiau aplinkinių šypsenų. ;)
  6. 35E grupes poilsio zonoje reiketu padaryti atrankos budele rinkti 35E grupes ,,Fantastiskam Ketvertui". Kad testu musu darba.
  7. Kaip 35E grupės atstovas manau kad mokykloje reikėtų surinkti spec grupę kurį galėtų tęsti mūsų 35E grupės darbus
  8. susirupines pilietis is 35 E noreciau kad Dovydas Kelpsa turetu daugiau pinigu
  9. Pastatykit tikros smetoniskos giros 35E grupei atsigaivinti ir pamirsti egzaminu skausmus.
  10. Susirupines 35 E grupes noreciau, kad butu aparatai arbatai ir WI FI