11) Ar vaikui ruošiate atskirai maistą ar darote tą patį, ką ir sau?
- Pusantrų metukų vaikui - atskirai.
- Tą patį ką ir sau
- Dažniausiai valgome tą patį maistą.
- Tą patį
- Tą patį,kaip ir sau.
- Ta pati ką ir sau
- Ruošiu atskirai
- Ta pati
- Ta pati.
- Stengiuosi gaminti tai, ką valgo visi