11) Ar vaikui ruošiate atskirai maistą ar darote tą patį, ką ir sau?
- Pagrindinis patiekalas visiems vienodas, o pusryčiai ir vakarienė įvairiai, būna, kad ruošiama atskirai
- Tą patį, ką sau
- gana dažnai pasitaiko, kad norim skirtingai, taip ir ruošiu
- Ta pati
- Valgo tą patį, ką ir mes.
- Visaip
- Kaip kada
- Tą patį
- Dažniausiai tą patį,kartais atskirai.
- Tą patį