11) Ar vaikui ruošiate atskirai maistą ar darote tą patį, ką ir sau?
- Gaminu atskirai
- Darau tą patį ką ir sau
- Darome ta patį ka ir sau.
- Tą patį.
- Visi valgome tą patį
- Tas pats maistas
- Atskirai
- Duodu ta pati
- Būna, kad tenka gaminti atskirai, nes nevalgo maisto su padažais ar aštraus maisto
- Ta pati