Ta pati
Priklauso nuo situacijos, bet stengiamės viską valgyti tą patį (išskyrus grilintus patiekalus, jų kol kas jiems neduodam).
Ta pati kaip ir sau
Tą patį
Tą patį
Tą patį
Ir atskirai, ir kartu. Visaip būna.
Dažniausiai tą patį.
Tą patį visai šeimai. Tik ko vaikas tikrai nenėgsta būna nededama jam iš tų ingridientų.
Jau nebe, dabar stengiuosi pratint prie įvairesnio maisto ir atskirai vaikams negaminti