Mokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikų maitinimosi įpročių formavimas

4) Ką dažniausiai darote su pagrindiniu patiekalu kai vaikas jo nebenori valgyti?

  1. Dažniausia suvalgo.
  2. Neverčiu valgyti.
  3. Jei maistas dar tinkamas valgyti vėliau, tai atidedame į šaldytuvą.
  4. kiek nesuvalgo - paliekam kitam kartui.
  5. Pabaigia tėvai
  6. paliekam velesniam laikui,ir pasildom...leidziam valgyt tai ka nori is to kas pagaminta
  7. Jei kažkiek suvalgo, daugiau neverčiame, jeigu net neparagauja, pasiūloma viena alternatyva
  8. šildomas kitą kartą ir vėl pasiūloma
  9. Likutis išmetamas, tačiau skatinam suvalgyti kuo daugiau.
  10. Siūlau suvalgyti bent dalį, pvz, jei nenori mėsos, suvalgyk salotas ir pan.