Ne verčiu valgyti, kai užsinores pavalgys
įdedu mažiau, jei norės geriau pakartoti, tačiau jei visai nevalgo tada raginam suvakgyti kiek gali bent kelis kąsnius.
Maistas išmetamas arba priklausomai nuo maisto paliekamas ant stalo,kai nores valgys
Paliekame, kad galėtų suvalgyti vėliau, jei norės.
Suvalgo tėveliai :)
Skatiname nors paragauti arba pasirinkti kas skanu lėkštėje ir suvalgyti.
Randamas kompromisas , suvalgoma tiek ,kiek vaikas nori
Pabaigiam patys (tėvai) arba paliekam, ir vėl praalkęs, pats pabaigia
paklausiu ko norėtų ir aplamai nori valgyti
Stengiamės įdėti tokią porciją, kokią dažniausiai suvalgo. Jei nesuvalgo, pabaigiame mes.