Jei nenešioji, tai kodėl?
- nes uniformos yra beprasmės❤️
- Tiesiog nenoriu, blanku
- Neturiu emblemos, pati uniforma yra gerai, bet emblemos per daug.
- Nera tokio
- visi prieš tai išvardinti
- varžo savęs išsireiškimą
- nepatinka rengtis ta pati kiekviena diena
- Nepatinka, nenoriu