Mokyklinės uniformos nenešiojimo problema mokykloje

Jei nenešioji, tai kodėl?

  1. Nusibosta ta pati apranga
  2. Tingiu
  3. Smagiau su savais drabuziais
  4. Nuo to laiko, kai Toma Mackevičienė nebeužsiima uniformomis, nėra iš kur jų gaut
  5. Patinka turėti laisvę apsispręsti, ką noriu rengtis
  6. nesioju
  7. Negražu, nepatinka uniformos dizainas, tokio pat drabužio nešiojimas kasdien stabdo mano saviraišką.
  8. Atsibosta nešioti ta pati megstini
  9. Negražu, nepatinka, nusibosta
  10. visi