ne, nes užsiimu popaskaitine veikla
Labai priklauso nuo situacijos.
daug maž
Taip, bet nepakankamai.
Nelabai yra laiko, bet kartais pailsiu.
Per atsiskaitymų savaitę (gruodį) kartais būna perkrova.
kartais uztenka,kartais ne
Ne, nes aš visada pavargęs
Kartais, kai nėra artėjančių atsiskaitymų
Nors studijos, bei darbas atima daug laiko, taciau poilsiui ar pramogoms tikrai glima rasti laiko (pvz. nakti :D)