Mokslo svarba studento gyvenime
Gerbiamas respondente,
Esu Mykolo Romerio universiteto Finansų apskaitos III kurso studentė ir atlieku tyrimą, kurio tikslas - išsiaiškinti, kiek studentams yra svarbus mokslas, tad prašau atsakyti į žemiau pateiktus klausimus, kuriems atsakyti sugaišite 5-7 min.
Visa surinkta informacija bus panaudota tiriamajam darbui ir viešai nepublikuojama. Anketa – anoniminė, vardo ir pavardės nurodyti nereikės. Kur reikia įrašykite savo atsakymą, kitur pažymėkite vieną ar kelis tinkamiausius variantus ženklu - þ
Kokioje aukštojoje mokykloje studijuojate? (Universiteto, kolegijos pavadinimas)
- Kauno kolegija
- Kauno technologijos universitetas
- VGTU
- Leu
- Kauno technologijos universitetas
- Mykolo Romerio universitete
- Mykolo Romerio universitetas
- Kolegijoje
- Vytauto Didžiojo universitetas
- VGTU
Jūsų studijų programa?
- Želdiniai ir jų dizainas
- Žiniasklaidos inžinerija
- Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba
- Socialinis darbas
- Lyderystė
- teisė ir muitinės veikla
- Teisė ir ikiteisminis procesas
- Nuolatinės
- Vaidyba
- Kompiuteriu inzinerija
Kodėl pasirinkote šią studijų programą? (pažymėkite tinkamus atsakymus)
Jūsų variantas
- Turiu pažįstamų dirbančių šioje specialybėje
- Specialybė turi dideli spektrą įsidarbinti į įvairias sritis ir specialybes. Priklauso nuo to kaip suvokiama ir interpretuojama
- Antru turu nemačiau geresnio pasirinkimo iš turimų
- būtent šią specialybę visada norėjau studijuoti. Tekdavo mokykloje organizuot ir vest renginius. Labai patikdavo.
- svajojau čia įstoti trejus metus
- Nepatekau į norimą nemokamą specialybę, tad ši nemokama buvo arčiausiai mano norimos
- Tęsiu studijas iki doktorantūros
- Nemokamai įstojau
- Pasirinkta specialybė reikalinga mano ateities planams pasiekti.
- Neturėjau kur daugiau stoti.
Jūsų studijos?
Jūsų studijų tipas?
Kelintame kurse Jūs studijuojate?
Ar baigęs šias studijas, ketinate studijuoti toliau?
Kiek vidutiniškai laiko skiriate savarankiškam mokymuisi?
Ar dar domitės papildomai be to, ką reikalauja žinoti dėstytojai?
Jūsų variantas
- Kartais
- Taip, nes universitete moko tik tai kas nereikalinga, nenaudinga ir neįdomu.
- Priklauso nuo temos įdomumo.
- Kartais
- priklauso nuo dalyko
- Pirmi trys atsakymai man tinka.
- 1-3 atsakymai.
- šiek tiek
- Kai tam lieka laiko
- Visi aukščiau paminėti "Taip,nes...."
Jūsų mokymuisi daugiausiai įtakos turi? (pažymėkite tinkamus atsakymus)
Jūsų variantas
- noras susirasti darbą ir tapti nepriklausoma
- Noras suvokti gyvybe is paciu jos pagrindu
- dėstytojų mokėjimas sudominti
- Planai,kuriuos turiu ateičiai
- Nors pabaigus VGTU stoti į magistrantūrą
- -
Ar per egzaminus nusirašinėjate?
Jūs lankote?
Jūsų lankomumui daugiausiai įtakos turi? (pažymėkite tinkamus atsakymus)
Jūsų variantas
- Kelios paskaitos, kuriose dėstytojai faini.
- Savirealizacija.
- Noras gerai baigti studijas
Dėl ko dažniausiai praleidžiate paskaitas/seminarus? (pažymėkite tinkamus atsakymus)
Jūsų variantas
- nepraleidžiu
- Pramiegu
- Seminarai, kuriuose turi atsiskaityti kiti kursiokai. Tad nieko naujo neišmokstama. Šį laiką geriau praleidžiu savo specialybei naudinga veikla
- Neįdomios paskaitos
- Nepraleidžiu.
- Tingėjimas vykti į nereikšmingą paskaitą vėlai vakare 5km nuo bendrabučio
- dideli langai tarp paskaitų
- Dar nepraleidau nei vienos
- Kai nematau naudos iš artėjančios paskaitos. Tai būna labai retai
- nepraleidžiu
Ką manote apie studijų krūvį (paskaitos, pasiruošimas kontroliniams, seminarams ir kt.)?
Ar Jums pakanka paskaitų ir seminarų?
Ar Jūs patenkinti aukštosios mokyklos aplinka (ar patogios auditorijos, užtenka literatūros bibliotekoje)?
Kiek vidutiniškai laiko praleidžiate skaitykloje ir bibliotekoje?
Jūsų variantas
- Pirmą mėnesi nesilankau, vėliau lankausi nuo 1h iki 5-6 per dieną.
- iki 0,5 val, ir tai tik knygoms pasiimti. Nes kitą informaciją galima rasti duomenų bazėse
- Kelias dienas prieš atsiskaitymus
- Tiek kiek trunka pasiimti ar prasitęsti knygą
- Viską randame internete
- Ateinu tik pasiimti knygų, nes mokausi namie.
- karta per menesi
- Apie 3-4 valandas per savaitę.
- Lankausi retai
- Iki 1 val. per mėnesį
Ar Jums užtenka laiko laisvalaikiui ir poilsiui?
Jūsų variantas
- ne, nes užsiimu popaskaitine veikla
- Labai priklauso nuo situacijos.
- daug maž
- Taip, bet nepakankamai.
- Nelabai yra laiko, bet kartais pailsiu.
- Per atsiskaitymų savaitę (gruodį) kartais būna perkrova.
- kartais uztenka,kartais ne
- Ne, nes aš visada pavargęs
- Kartais, kai nėra artėjančių atsiskaitymų
- Nors studijos, bei darbas atima daug laiko, taciau poilsiui ar pramogoms tikrai glima rasti laiko (pvz. nakti :D)
Ar dalyvaujate savo aukštojoje mokykloje vykstančiuose renginiuose (seminaruose, mokslinėse konferencijose)?
Ar priklausote kokiai nors studentų organizacijai?
Jei atsakėte taip, tai kokiai?
- Studentų atstovybei
- MRUSA
- Studentų atstovybei
- AJMD MODUSAS
- Klaipėdos universiteto mišrus choras "Pajūrio aidos"
- Studentų atstovybei.
- Socialinių mokslų studentų organizacijoms
- Bendrosios praktikos chirurgijos burelis
- Studentų atstovybei.
- .