Kiek vidutiniškai laiko praleidžiate skaitykloje ir bibliotekoje?
- Retai
- Tik tol kol randu reikiamos informacijos ar pasiimu/atiduodu knygas.
- Lankausi tik sesijos metu 3 ir daugiau val per savaitę
- Nesilankau kas diena, tik tuomet, kai prireikia medžiagos, kurią galiu gauti tik ten
- Kartą per mėnesį
- nesilankau dažnai
- Prieš egzaminus dauguma praleidžia nemažą laiko tarpą