Mokslo svarba studento gyvenime

Dėl ko dažniausiai praleidžiate paskaitas/seminarus? (pažymėkite tinkamus atsakymus)

  1. nepraleidžiu
  2. Pramiegu
  3. Seminarai, kuriuose turi atsiskaityti kiti kursiokai. Tad nieko naujo neišmokstama. Šį laiką geriau praleidžiu savo specialybei naudinga veikla
  4. Neįdomios paskaitos
  5. Nepraleidžiu.
  6. Tingėjimas vykti į nereikšmingą paskaitą vėlai vakare 5km nuo bendrabučio
  7. dideli langai tarp paskaitų
  8. Dar nepraleidau nei vienos
  9. Kai nematau naudos iš artėjančios paskaitos. Tai būna labai retai
  10. nepraleidžiu