Mokslo metų prailginimas

Kodėl jūsų nuomone mokslo metų prailginimas yra gerai ar blogai?

  1. Lol
  2. Tos papildomos savaitės skiriamos kūrybinei veiklai, o ne mokymuisi.
  3. Nes nebėra ukininku seneliu, kur butu galima palikti vaikus per visas vasaros ir kitas atostogas
  4. Vaikai per karščius sėdėdami klasėse ne tik ne susikaupia, bet ir suprastėja pažymiai
  5. Dideli krūviai
  6. Karstu oru mokiniai mazai ką ismoksta
  7. Nieko neismoksta vaikai ta vasara per karscius
  8. Blogai, nes su blogėja vaikų lankomumas vasaros pradžioje
  9. Blogai, nes mažai atostogų
  10. Blogai, nes atėjus vasarai visos vadovėlių temos būna išeitos. Karštis didžiulis, neina susikaupti.