Mokinių ir mokytojų patiriamas stresas

 Esu įsitikinusi, kad mokykla yra ne daiktavardis, ne beveidė, sienų apribota erdvė, kelianti vien siaubą ir slogius prisiminimus. Siekdama reflektyvaus mokymo ir mokymosi nuolat keliu sau klausimus, kaip galėčiau patobulinti savo veiklą. Norėtųsi, kad dabartyje mokykla būtų gyvenimo būdas, erdvė (plačiąja prasme), skatinanti mokinių ir mokytojų augimą, tobulėjimą, o visų pirma - sveikus abipusius santykius ir gerą emocinę savijautą. Ši anketa kuriama norint sužinoti, kokie kasdieniai veiksniai daro didžiausią įtaką mūsų patiriamam stresui. 

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis

Jūsų amžius

Jūs esate

Kaip suprantate, kas yra stresas?

Ar galima patirti tik neigiamą stresą?

Kaip dažnai patiriate stresą?

Dažniausiai patiriu stresą dėl

Aš jaučiu baimę, nerimauju, jog atsitiks kažkas blogo

Mano galvoje pilna nerimą keliančių minčių

Labiausiai stresą man sukelia

Ar turite kokių nors priklausomybių (rūkymas, alkoholio vartojimas, priklausomybė nuo vaistų ir pan.)?

Labiausiai pamokoje (darbe) patiriu stresą, kai...

Ar dažnai jaučiate streso siunčiamus signalus

Taip Ne Nežinau
Prakaitavimas
Pagreitėjęs kvėpavimas
Širdies permušimai
Padidėjęs kraujo spaudimas
Galvos skausmas
Silpnumas
Nedėmesingumas
Išsiblaškymas
Nelankstus problemų sprendimas
Padidėjęs savikritiškumas
Sulėtėjusi galvosena
Neigiamos mintys
Nerimas ir baimė
Nuolatinė įtampa Ir irzlumas
Pykčio protrūkiai
Entuziazmo praradimas
Nepasitenkinimas savimi
Neproduktyvus darbas
Kofeino, nikotino dažnas vartojimas
Medikamentų vartojimas
Nuolatinis valgymas arba apetito praradimas

Kaip įsivaizduojate mokyklą be streso? Kaip Jums gali padėti mokytojai / darbdavys?