Mokinių ir mokytojų patiriamas stresas
Esu įsitikinusi, kad mokykla yra ne daiktavardis, ne beveidė, sienų apribota erdvė, kelianti vien siaubą ir slogius prisiminimus. Siekdama reflektyvaus mokymo ir mokymosi nuolat keliu sau klausimus, kaip galėčiau patobulinti savo veiklą. Norėtųsi, kad dabartyje mokykla būtų gyvenimo būdas, erdvė (plačiąja prasme), skatinanti mokinių ir mokytojų augimą, tobulėjimą, o visų pirma - sveikus abipusius santykius ir gerą emocinę savijautą. Ši anketa kuriama norint sužinoti, kokie kasdieniai veiksniai daro didžiausią įtaką mūsų patiriamam stresui.