Labiausiai pamokoje (darbe) patiriu stresą, kai...
.
Ateinu i pamoka o mokytojas duoda kontrolini darba apie kuri nieko ne sake ir as esu nepakankamai pasiruoses
Išeinu atsakinėti priešais klasę. Darbe su grupe, visa atsakomybe pereina ant manes.
Reiki a pristatyti darba prieš visą klasę
mane spaudžia papildomai
Nežinau atsakymo
ateina tikrintojai, stebėtojai
Rašau kontrolinį darbą
Patiriu spaudimą iš bendraklasių pusės.
jaučiu nuolatinį spaudimą, nepasitikėjimą, kai nespėju visko padaryti, kai matau darbų beprasmiškumą, kai matau, kad gyvenimas bėga pro šalį, kai neturiu laiko kasdieniams džiaugsmams, net šeimai.