Labiausiai pamokoje (darbe) patiriu stresą, kai...
Mokytojas kviečia atsakinėti to, ko aš nežinau, arba per kontrolinį.
Trūksta laiko
Reikia atsiskaitynėti
jaučiu, kad negaliu suprasti temą. Bei kada rašom darbus ir aš jaučiu, kad man sunku ir galiu gauti neigiamą pažymį.
Neprisimenu
Kai nesulaukiu grįžtamojo ryšio arba susiduriu su manipuliacijomis.
Nespėju.
Esu nuolatos dirbanti, mąstanti, girdinti, rašanti, atsakinėjanti. Būdama mokine, tu ir mokykloje, ir namie beveik negauni laiko pailsėti. Tavo mintyse kiekvieną dieną 'turiu tai atlikti, turiu tą suprasti, reikia tam ruoštis. O jeigu ne - tu nevykėlis, kuris nieko gyvenime nepasieks'. Argi normalu vaikams taip galvoti? Dėl to tiek vaikų ir paauglių dabar kenčia nuo nerimo sutrikimų ir nebepasitiki savimi.
Tai yra užburtas ratas, noriu gero atlyginimo,gauni daugiau darbo krūvio, nepakanka laiko įsisavinti gautas žinias. Dėl didelio triukšmo mokykloje pertraukos metų