15. Kokia veikla užsiimtumėte jei nebūtų moderniųjų technologijų?
Užsiimčiau popamokine veikla, įvairiais būreliais
Dažniau nueičiau į biblioteką ir galbūt daugiau pirkčiau žurnalų,laikraščių kurie suteiktų reikiamos informacijos kurią suteikia šių laikų technologija.
knygų skaitymu, aktyvia veikla, sportu.
Skaityčiau knygas.
Skaitymu
Skaityčiau knygas
nk
Skaityčiau knygas
Mirčiau
ta pati kaip ir dabar (sportu ir laisvalaikio leidimu su draugais)