Mobiliųjų telefonų įtaka žmonėms einantiems pėsčiųjų perėja Vilniaus mieste

Jūsų nuomone, kokiais būdais reikėtų paskatinti pėstijį nesinaudoti mobiliuoju telefonu?

  1. Piniginės baudos
  2. ispejimais
  3. baudomis
  4. Padaryti intervencija kuri taiko pėsčiuosius besinaudojančiais telefonu. Pvz. Skatinti žmoniu sąmoningumą reklamomis, kurios įbauginą ir sukrečia žiūrovą ar kaip kitaip atkreipia žiūrovų dėmesį. Pagrindiniai faktoriai: stigma (subjective norm), žmonių nuomonė (attitude) ir žmonių įvertinimas ar jie sugebės pakeisti savo elgesį (Perceived behavioral control). Matelio
  5. Atimti telefona
  6. Daryt itaka naudojant reklamas
  7. Skirti didesnes baudas
  8. Saugumo atžvilgiu Juodupei taip nebudavo
  9. Padaryti ženklus primenančius, nesinaudoti mobiliaisiai einant per perėją (juk yra tokių ženklų kaip "įsijunk šypseną", tai galėtų būti ir toks, dar ir prasmingas priminimas)
  10. Nutrenkti