Mobiliųjų telefonų įtaka žmonėms einantiems pėsčiųjų perėja Vilniaus mieste
Jūsų nuomone, kokiais būdais reikėtų paskatinti pėstijį nesinaudoti mobiliuoju telefonu?
Piniginės baudos
ispejimais
baudomis
Padaryti intervencija kuri taiko pėsčiuosius besinaudojančiais telefonu. Pvz. Skatinti žmoniu sąmoningumą reklamomis, kurios įbauginą ir sukrečia žiūrovą ar kaip kitaip atkreipia žiūrovų dėmesį. Pagrindiniai faktoriai: stigma (subjective norm), žmonių nuomonė (attitude) ir žmonių įvertinimas ar jie sugebės pakeisti savo elgesį (Perceived behavioral control).
Matelio
Atimti telefona
Daryt itaka naudojant reklamas
Skirti didesnes baudas
Saugumo atžvilgiu Juodupei taip nebudavo
Padaryti ženklus primenančius, nesinaudoti mobiliaisiai einant per perėją (juk yra tokių ženklų kaip "įsijunk šypseną", tai galėtų būti ir toks, dar ir prasmingas priminimas)