Mobiliųjų telefonų įtaka žmonėms einantiems pėsčiųjų perėja Vilniaus mieste

Jūsų nuomone, kokiais būdais reikėtų paskatinti pėstijį nesinaudoti mobiliuoju telefonu?

  1. Pridet ženklų prie perėjų,,Telefono naudojimas perejose, gali pakenkti ne tik tavo gyvybei, bet ir vairuotojų sąžiniai'', kad kėkvienas priėjes ir pamates tokį ženkla susimastytu.
  2. Reklamomis.
  3. -
  4. Nezinau bet tai visuotine siu laiku problema, galbut per svietima
  5. Paprastinti naudojimasi mobiliuoju telefonu, integruoti vaizdą tiesiai į akies tinklainę.
  6. ilgai žalią šviesą degtu
  7. Parodyti rizikas. Bei daugiau diskutuoti apie tai.
  8. Atimt telefoną
  9. Leisti vairuotojams signalizuoti pamačius žmones kurie naudojasi telefonu einant per perėję.
  10. Daugiau realistiškų reklamų, kurios išgąsdina