Userdrobke
Vieša
Pranešti
Anketa neaktyvi

Mobiliosios bankininkystės naudojimas ir vertinimas

Esu Mykolo Romerio Universiteto Finansų ekonomikos IV kurso studentė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas – ištirti visuomenės nuomonę apie mobiliąją bankininkystę ir įvertinti mobiliosios bankininkystės plėtros galimybės. Ši anketa yra anoniminė ir visi duomenys bus panaudoti tik bakalaurinio darbo tiriamojoje dalyje. Iš anksto dėkoju už Jūsų skirtą laiką!

Elektroninė bankininkystė – bankininkystės paslaugų naudojimas elektroniniais kanalais: internetu, telefonu, mobiliuoju telefonu. Elektroninė bankininkystė apima internetinę, mobiliąją, telefoninę bankininkystes.

Mobilioji bankininkystė – bankininkystės paslaugų naudojimas mobiliuoju telefonu: SMS banko paslaugos, mobilusis interneto bankas.

SMS bankas – sudarius sutartį su banku bankinėms paslaugoms atlikti siunčiamos SMS užklausos bankui, taip galima pasitikrinti sąskaitos likutį, operacijų istoriją, pervesti lėšas tarp savo sąskaitų.

Mobilusis interneto bankas – prie bankininkystės sistemos prisijungiama naudojantis atsisiųsta programėle „Android“ arba „iPhone“ telefonams, jei mobilusis telefonas neišmanusis - naudojant interneto naršyklę mobiliajame telefone.

Mobilūs mokėjimai – apmokėti už prekes ir paslaugas naudojamasi mobiliuoju telefonu. Užsienyje mobiliuoju telefonu galima atsiskaityti autobusuose, už parkavimąsi, restoranuose, atsiskaitant už prekes ir paslaugas parduotuvėse ar internetinėse parduotuvėse. Lietuvoje mobiliuosius mokėjimus teikia tik Mokipay, ant telefono uždedamas lipdukas su specialia mikroschema, atsiskaityti galima Mokipay vietose (Akropolio ledas, Statoil, aukštojo mokslo įstaigose, tam tikrose kavinėse, restoranuose..).

Anketos meniu

Kita anketa »