Mobiliojo įrenginio naudojimas - kopija
Sveiki, esame antro kurso tr. logistikos studentai. Vykdome apklausa "Mobiliojo įrenginio naudojimas". Norėtume gauti informacijos apie naudojamus įrenginius. Prašome atsakyti į pateiktus klausimus. Ši anketinė apklausa anoniminė, jos duomenys bus viešai pateikiami tik apibendrinti. Dėkojame už atsakytus klausimus ir skirtą laiką.
1. Jūsų lytis?
2. Jūsų amžius?
3. Jūsų išsilavinimas?
4. Kokio gamintojo mobilųjį prietaisą naudojate?
5. Ar esate patenkiti savo mobiliuoju prietaisu?
6. Kaip dažnai keičiate mobilųjį prietaisą?
7. Ar norėtumėte šiuo metu naudojamą mobilųjį prietaisą pakeisti nauju?
8. Kiek vidutiniškai laiko per dieną naudojate savo mobilųjį prietaisą?
9. Ar išnaudojate visas mobiliojo prietaiso galimybes?
10. Kokiomis programėlėmis naudojatės dažniausiai?
11. Kiek laiko galėtumėte išgyventi be mobiliojo prietaiso?
12. Ar ikimokyklinio amžiaus vaikams reikėtų turėti mobilujį prietaisą?
13. Ar reikėtų uždrausti naudotis mobiliaisiais prietaisais mokyklose?
Ne(kodėl?)
- Ne, kadangi mobilusis gali būti svarbi susisiekimo priemonė nelaimės atveju, be to mobiliajame galima mokytis
14. Parašykite savo naudojamo mobiliojo prietaiso trūkumus
- Kol kas tokių nėra.
- mažai vietos atmintinėje
15. Parašykite savo naudojamo mobiliojo prietaiso privalumus
- Gera kamera, gera baterijos talpa, pakankamas atminties kiekis, patogus.
- nestringa, ilgai neišsikrauna, atlieka būtiniausias funkcijas