Mobiliojo įrenginio naudojimas
Sveiki,
Esame Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentai, renkame informaciją apie mobiliųjų įrenginių naudojimą. Prašome atsakyti į užduotus klausimus ir padėti įvykdyti mūsų eksperimentą!
1. Jūsų lytis
2. Jūsų amžius
- 52
- 50
3. Jūsų išsilavinimas
- Aukštasis.
- vidurinis
4. Kokį telefoną naudojate?
Kita
- SONY.
5. Kokį naudojate mobiliojo ryšio operatorių?
Kita
- Ne vieną.
6. Ar naudojate mobilųjį telefoną darbe?
7. Kiek apytiksliai laiko praleidžiate naudodamiesi telefono per dieną?
- 3-4 val.
- ~1 val.
8. Ar naudojate socialinius tinklus?
9. Kokius socialinius tinklus naudojate?
10. Kokiais tikslais naudojate mobilųjį telefoną?
Kita
- Įvairiems patogumams: priminimas, užduočių planavimo ir kt.