Mobiliojo įrenginio naudojimas

Sveiki,

Esame Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentai, renkame informaciją apie mobiliųjų įrenginių naudojimą. Prašome atsakyti į užduotus klausimus ir padėti įvykdyti mūsų eksperimentą!

1. Jūsų lytis

2. Jūsų amžius

  1. 52
  2. 50

3. Jūsų išsilavinimas

  1. Aukštasis.
  2. vidurinis

4. Kokį telefoną naudojate?

Kita

  1. SONY.

5. Kokį naudojate mobiliojo ryšio operatorių?

Kita

  1. Ne vieną.

6. Ar naudojate mobilųjį telefoną darbe?

7. Kiek apytiksliai laiko praleidžiate naudodamiesi telefono per dieną?

  1. 3-4 val.
  2. ~1 val.

8. Ar naudojate socialinius tinklus?

9. Kokius socialinius tinklus naudojate?

10. Kokiais tikslais naudojate mobilųjį telefoną?

Kita

  1. Įvairiems patogumams: priminimas, užduočių planavimo ir kt.

11. Kiek kartų per dieną kraunate telefoną?

12. Kiek interneto išnaudojate per mėnesį?

13. Ar esate patenkinti mobiliojo ryšio operatoriaus teikiamomis paslaugomis?

14. Kokios yra jūsų išlaidos mobiliojo ryšio paslaugoms?

15. Kokius telefono aksesuarus naudojate?

    16. Ar naudojate telefono dėklą?

    17. Ar naudojate stiklą apsaugančia plėvelę?

    18. Ar esate sudaužę mobilųjį telefoną?

    Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą