Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Kai mokytoja ištaiso rašinėlį, aš norėčiau, kad

  1. ji butu truputi geresnis
  2. Būtu viskas Gerai
  3. nebūtu klaidu.
  4. nebūtu klaidų
  5. mano rašinėlis būtų be klaidų (nors aišku, kaip parašiau, toks ir pažymys).
  6. Gaučiau gerą pažimį.
  7. nebraukytų mano sąsiuvinio